Antrenörler

CEM BOZAN

1979 Berlin/ Almanya doğumludur. Sırasıyla Bağlarbaşı İlkokulu, Maltepe Ortaokulu ve Kartal Teknik Lisesi okuduğu okullardır. 1992 senesinde Marmara Koleji Altyapısında voleybola başlamıştır. Altyapı tüm kategorilerinde oynadıktan sonra, 1996 senesinde A Takım ile sözleşme imzalamış ve o sene Türkiye Voleybol 2. Ligi Şampiyonluğu yaşamıştır. Aynı sene Genç Milli Takım kadrosunda yer almıştır. 1997 – 1999 yıllarında Türkiye Voleybol Süper Liginde oynamıştır. Okul kariyeri tercihi sebebiyle 1999 senesinde Tekel Spor Kulübü’ ne transfer olmuş ve Bölgesel Ligde olan Tekel SK ‘ nü 2. Lige çıkardıktan sonra aktif sporculuk hayatını 2003 senesinde sonlandırmıştır. 1997 senesinde Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi Öğretmenlik Bölümünü kazanmıştır. 2001 senesinde 80,67 not ortalaması ile mezun olmuş, aynı sene Marmara Üniversitesi Spor ve Sağlık Bilimleri Yüksek Lisans Programına 1. sıradan giriş hakkı kazanmıştır.

2003 – 2007 yıllarında Kartal Mahmut Kemal İnal İÖO da Beden Eğitimi Öğretmenliği yapmıştır. 2005 ve 2006 seneleri yaz dönemlerinde Marmara Eğitim Kurumları Yaz Spor Okullarında Voleybol Eğitmenliği ve Grup Liderliği yapmıştır. 2007 – 2009 yıllarında ES Spor Kulübü’ nde Altyapı Takımlarında Voleybol Antrenörü olarak çalışmıştır. 2009 – 2015 yıllarında GALATASARAY SPOR KULÜBÜ Voleybol Akademisi Altyapı Takımları, Galatasaray Lisesi ve Galatasaray Üniversitesi Voleybol Bayan/ Erkek Takımları Baş Antrenörlüğü yapmıştır. 2015 yılı itibariyle 7 ay Beylerbeyi Spor Voleybol Kulübü’ nde Antrenörlük yapmıştır. 2015 - 2017 yıllarinda DOĞU ATAŞEHİR DOĞA KOLEJİ ilkokul kademesinde Beden Eğitimi Öğretmeni olarak görev yapmistir. 2017 itibariyle ATAŞEHİR KOLEJİ nde yine Ilkokul Kademesinde Beden Eğitimi Ögretmeni olarak görevine devam etmiştir.

3. Kademe Voleybol Antrenörlüğü Sertifikası, DATA VOLLEY Sertifikası, Çocuk ve Genç Çalıştırabilir Sertifikası, İlk Yardim Sertifikası, Uygulamalı Kamp Eğitimi/ Doğa Yürüyüşü, Hedef ve Yön Bulma Sertifikaları, Inbox Yonetimi, Etkili İletişim Sertifikalari sahibidir.

2015-2016 sezonu itibariyle GALATASARAY SPOR OKULLARI ÇEKMEKÖY ailesine VOLEYBOL TEKNİK SORUMLUSU/ BAŞ ANTRENÖRÜ olarak katılmıştır. 


ERMAN TAŞ

15.02.1985 Samsun doğumluyum 1993 yılında Efes Pilsen Spor Kulübünde basketbol oynamaya başladım 2002 yılına kadar çesitli takımlarda oyuncu olarak görev aldım.
2005 yılında Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulunda Spor Yöneticiliği bölümünde lisans eğitimine başlayıp 2009 yılında mezun oldum. 2009 yılında tekrar Marmara Üniversitesi İşletme Anabilim Dalı Yönetim Organizasyon dalında yüksek lisans eğitimi aldım. Halen Marmara Üniversitesin de Pedagojik Formasyon Eğitimi almaktayım.

2003 yılında Efes Pilsen ilk adım spor okullarında basketbol antrenörü olarak çalışmaya başladım.
2006-2013 yılları arasında Işık Okulları Erenköy Kampüsünde basketbol antrenörü olarakgörev aldım.
2013-2016 yılları arasında Fenerbahçe Spor Kulübünde Küçük ve Yıldız kız takımlarındabaş antrenör, Genç takımda yardımcı antrenör olarak görev yaptım. Ayrıca Fenerbahçe

Koleji okul takımlarında Yıldız - Genç takımlar baş antrenörü olarak çalıştım. Bu sırada kulüplerde 1 kere Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonluğu, 1 kere Türkiye 2.liği, 1kere Yıldız Kızlar Türkiye 3.lüğü, 1 kere Genç Kızlar Türkiye 2.liği yaşadım.  Okul takımlarında da 1 kere Yıldız Kızlar, 1 kere de Genç Kızlar kategorisinde Türkiye Şampiyonluğu yaşadım.

2015 yılında Yıldız Kızlar (U16) Milli Takımında yardımcı antrenör olarak görev aldım veAvrupa şampiyonasında 11.lik yaşadım.
2016-2017 sezonunda Çekmeköy Kampüsü Basketbol Teknik Sorumlusu ve Baş Antrenörü olarak Galatasaray Spor Okulları ailesine katıldım.


NEVZAT URGANCI

01.01.1996 tarihinde Manisanın Salihli ilçesinde doğdu. Basketbol hayatına 12 Dev Adam Basketbol Okullarında başladı. Izmir takımı Karşıyaka Yalısporun altyapısına seçildi bir sezon bu kulüpte kaldı. Kulübün altyapıyı dağıtmasıyla yeniden Salihliye döndü. 12 Dev Adam Basketbol Okullarının Yıldızlar Şöleni organizasyonu için Istanbula davet edildi.Burada birçok kulübün ilgisini çekti. Başkanlığını Murat Murathanoğlunun yaptığı Baskent34 le anlaştı. Aynı zamanda da Elit Gençler Kolejinden basketbol bursu kazandı. Hidayet Türkoğlu, Kerem Tunçeri gibi isimleri yetiştiren Leyla Çalışkanla 3 sezon çalıştı. Bu 3 sezonda Türkiye 2.liği,Istanbul Şampiyonluğu yaşadı. Ardından Beşiktaş ve Muğla Ormansporda oynarak basketbol kariyerine antrenör olarak devam etmeye kararverdi. Antrenör olarak Spor Kolej Spor Kulubü,Manisa Halk Eğitim Spor Okulları, 12 Dev Adam Basketbol Okulları ve Pınar Karşıyaka Spor Kulübünde çalıştı. Halen MarmaraÜniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde eğitimine devam etmektedir.

2016-2017 sezonunda Çekmeköy Kampüsü Basketbol Teknik Sorumlusu ve Baş Antrenörü olarak Galatasaray Spor Okulları ailesine katılmıştır.


TALHA ALTUNTAŞ

1991 yılında Kocaeli de doğmuştur. İlk ve orta öğretimini Erkul Kolejinde tamamlamıştır. Lise eğitimini ise Körfez Oruç Reis Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Küçük yaşta tanıştığı sporun bir çok branşında lisanslı olarak klüb ve okul takımlarında sporculuk yapmıştır.(futbol, basketbol, hentbol,su topu,sualtı hokeyi,sualtı rugby ve yüzme)Bir çok Türkiye derecesi elde etmiştir ve 2008 yılında Sualtı Hokeyi branşında milli sporcu olamaya hak kazanıp Avrupa Şampiyonasında mücadele etmiştir. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümüne milli sporcu kontenjanından girmeye hak kazanmıştır. Üniversitenin 3. yılında eğitimine bir sene ara vererek yurt dışına dil eğitimine gitmiştir. Dil eğitimini tamamladıktan sonra üniversitedeki eğitimini de tamamlayıp 2014 yılında mezun olmuştur. Öğrencilik yıllarından beri birçok özel kurumda branşıyla ilgili çalışmalar yapmıştır.(Sabancı İzmit Sosyal Tesisleri KENTSA-yüzme antrenörü, Gebze Organize Bölge Sanayi Sosyal Tesileri-yüzme antrenörü,Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yaz Spor Okulları-yüzme antrenörü) bunlardan bir kaç tanesi.

2. Kademe Yüzme Antrenörlük Belgesi, 2. Kademe Sualtı Hokeyi Antrenörlük Belgesi, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Gümüş Cankurtaran Belgesi, , Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu 1 Yıldız Dalıcı Belgesi, Türkiye Yüzme Federasyonu İl Hakemi ve sayısız seminer belgelerini eğitimlerine katılarak almaya hak kazanmıştır.
2015-2016 sezonunda Çekmeköy Kampüsü Yüzme Teknik Sorumlusu ve Baş Antrenörü olarak Galatasaray Spor Okulları ailesine katılmıştır.


NİLÜFER KURU

22 Kasım 1992 yılında İstanbulda doğmuştur. İlk öğretimi izmir ve istanbulda tamamlamıştır. Lise eğitimini ise Fenerbahçe Kolejinde yüzme tam burslu olarak tamamlamıştır. Küçük yaşta tanıştığı sporun bir çok branşında lisanslı olarak sporculuk yapmıştır. ( voleybol ,basketbol , cimnastik , yüzme ) Bir çok Türkiye derecesi elde etmiştir. Profesyonel olarak yüzme sporu ile 2004 yılında Kocaeli yıldızlar spor kulübünde başlamıştır. 2006 yılında ise Fenerbahçe spor kulübüne transfer olmuş 2011 yılında Galatasaray Spor Kulübüne transfer olmuştur ve yüzme sporunu burada sonlandırmıştır. 2011 yılında ise Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünü kazanıp 2015 yılında mezun olmuştur.

Geçirdiği seneler içerisinde bir çok kez Milli takıma seçilmiştir. Bunlardan başlıcaları Avrupa gençler Şampiyonası , Balkan Gençler Şampiyonası (4) Karadeniz Oyunları , Akdeniz Oyunları , Avrupa Yüzme Şampiyonası (8) Dünya Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası ve Türkiye Yüzme Şampiyonaları (1.2.3.) Bunların yanında Pilates Eğitmenliği sertifikası bulunmaktadır ve 2 senedir devlet okulunda öğretmenlik yapmaktadır.

2016 - 2017 sezonunda Çekmeköy Kampüsü Yüzme Antrenörü olarak ailemize katılmıştır.


FATMA AVCI

20 Aralık 1997 tarihinde İstanbulda doğdu.İlköğretimi Orhangazi İlköğretim okulunda tamamlayıp okuldan 3.lükle mezun oldu. 3 sene Türk Kızılayı Kartal Anadolu Lisesinde okuduktan sonra 1 sene Kültür Temel Lisesinde okuyarak oradan mezun olmuştur.Besyo okumak istediği için o alanda ilerleyerek özel yetenek sınavlarına girdi ve Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi, İstanbul Gelişim Üniversitesi ve Kocaeli Üniversitesini kazanmistir. Antrenörlük alaninda ilerlemek istediği için 2016 yılı itibariyle olanakları daha fazla olan Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Fakültesi Antrenörlük Eğitimi bölümünde ögrenim görmeye başladı. Üniversiteye başladığı yıl Çekmeköy Galatasaray Spor Okulu ailesine katıldı.


LOKMAN KIRDUDU

05 Mart 1992 yılında Kocaeli de doğmuştur.İlk ve orta öğretimini Özel Marmara 2000 Kolejinde tamamlamıştır. Lise eğitimini Atatürk Şirintepe Teknik ve Meslek Lisesi Bilişim teknolojileri bölümünde tamamlamıştır. Su sporları (Yüzme, Sualtı hokeyi, sualtı rugby) alanında küçük yaşta sporculuk yapmış birçok Türkiye derecesi elde etmiştir. 2013 Yılında Kocaeli üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesin de Spor Yöneticiliği bölümüne girmeye hak kazanmıştır. 2017 Yılında mezun olup aynı sene içerisinde Pedagojik Formasyon alarak Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünden de mezun olmuştur. 2.kademe Yüzme Antrenörlüğü, 2.kademe Sualtı Hokey Antrenörlüğü, 1.kademe Paletli Yüzme Antrenörlüğü, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Gümüş Cankurtaranlık, Türkiye Sualtı Sporları 7 ayrı branşta Hakemlik, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu 3 yıldız Dalgıçlık, Uluslararası Masörlük ve Yüzme hakemliği belgelerine sahiptir.Birçok seminer ve sempozyum katılım sertifikaları mevcuttur.


SİNEM OLCAY

9 Haziran 1997 Yılında İstanbulda doğmuştur.İlk ve orta öğretimini Bostancı İlköğretim Okulunda ,lise eğitimini ise Habire Yahşi Anadolu Lisesinde tamamlamıştır.Küçük yaştan itibaren çeşitli sporlarla uğraşmıştır.Jimnastik,tennis ,voleybol gibi branşlarda çalıştıktan sonra yüzme sporunda devam etmiştir.Yüzmeye biraz geç de olsa Galatasaray Spor Kulubünde (10 yaşında) başlamıştır.Geç başlamasına rağmen kısa zamanda Genç Takım olan kendi yaş grubuna alınmış.Birçok madalya ve başarı belgeleri elde etmiştir.2010-2011 yılında başarılı sporcu ödülünü almıştır.16 yaşında 100 mt serbestte Türkiye 6.sı olduktan sonra Galatasaray daki yüzme kariyeri sona ermiştir.

2015 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Bölümünü kazanmış ,eğitim öğretimine devam etmektedir.Aynı zamanda üniversitenin öğrenci kulüplerinde ve yüzme takımında aktif rol almaktadır.Öğrencilik yıllarından itibaren birçok kurumda branşıyla ilgili çalışmalar yapmıştır.(YTÜ-Yaz Spor Okulu -Yüzme antrenörü, Arel Koleji (Yenibosna) Yardımcı Antrenör,Galatasaray Spor Kulubü Kalamış Tesisleri-yüzme antrenörü).2016-2017 sezonunda Çekmeköy Kampüsü Yüzme Antrenörü olarak Galatasaray Spor Okulları ailesine katılmıştır.


MUHAMMED FURKAN ÖZTÜRK

19 Mayıs 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimi Turgay Cinerde tamamlamıştır. Lise eğitimini ise Orhan Gazi Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Orta okulda tanıştığı sporla, klüb ve okul takımlarını temsil etmiştir.(atletizim,basketbol,taekwondo,gülle,uzun atlama).2007-2010 sezonları arası Marmara Koleji basketbol takımında lisanslı oyuncu olarak bulunmuştur ve 2008 sezonu İstanbul 2.liği elde etmiştir. 2013 yılında Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük bölümüne girmeye hak kazanmıştır. 2014 yılında Balanced Body Pilates eğitmenlik sertifika programını tamamlayarak mat ve aletli pilates eğitmeni olmuştur. 2016 yılında Marmara Üniversitesinden formasyon alarak, 2017 yılında Antrenörlük ve Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümlerinden mezun olmuştur. Öğrencilik yıllarından beri birçok özel kurumda branşıyla ilgili çalışmalar yapmıştır.(Let’s Pilates, Motto Pilates, TimeToTrain, Marmara Üniversitesi Yüzme, Brightkids International Preschool Yüzme,) bunlardan bir kaç tanesidir. Belgeleri; 1. Kademe Yüzme Antrenörlük Belgesi, 3. Kademe Basketbol Antrenörlük Belgesi, Marmara Üniversitesi Masör Belgesi, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu 1. Yıldız Dalıcı , Balanced Body Aletli Pilates Eğitmenlik Belgesi.

2016-2017 sezonunda Çekmeköy Kampüsüne yüzme antrenörü olarak Galatasaray Spor Okulları ailesine katılmıştır.


SELMA DEMİR

1988 Ankara doğumludur.2006 yilinda Sakarya üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksekokulu , Rekreasyon bolümünü kazanmis ve 2010 yilinda mezun olmustur. Ana bransi cimnastiktir. Yine 2011 yılında Sakarya Üniversitesi’ nde pedagojik formasyon eğitimini tamamlamistir. Sırasıyla 2008-2010 Moda Sports Universe fitness salonunda pilates ,stretching ve fitness antrenorlüğü, 2010 - 2011 Zehra Ülker İlkogretim okulunda beden eğitimi oğretmenliği, 2011-2013 istek Vakfi Okullari’ nda cimnastik oğretmenliği, Bostanci Clup Sporium ritmik cimnastik antrenörluğü, 2013-2015 Özel Madenler İrfan Koleji beden eğitimi oğretmenliği, 2014- 2015 sezonunda Galatasaray Spor Okulları Çekmeköy kampusu cimnastik teknik sorumlusu ve antrenoru ,2015-2016 çekmeköy Final Okullari beden eğitimi oğretmenliği görevlerinde bulunmuştur.

2016 -2017 sezonunda Çekmekoy kampusu cimnastik teknik sorumlusu ve antrenörü olarak Galatasaray Spor Okulları ailesine tekrar katilmistir.


YAREN KURUBAL

1998 yılında İstanbulda doğmuştur. İlk ve orta öğretimini Fuat Köprülü İlköğretim okulunda tamamlamıştır. Lise öğretimini ise Velibaba Anadolu Mesleki ve Teknik Lisesinde tamamlamıştır. Lise hayatı boyunca atletizm ve basketbol branşları yapmıştır. Çanakkale 18 Mart Üniversitesinde Beden Eğitimi öğretmenliği ve Gelişim Üniversitesinde %100 Antrenörlük ve Marmara Üniversitesinde Beden eğitimi öğretmenliği kazanmıştır. 2015-2016 yılında Marmara Üniversitesinde Beden Eğitimi öğretmenliği bölümüne başlamıştır. Şuanda Çift Anadal Programına kayıtlıdır( antrenörlük ) . Öğrenim hayatı boyunca birçok yerde çalışmıştır ( B-fit kadınların yaşam ve spor merkezi antrenörlük, özel olimpiyatlarda atletizm görevlisi..)

1. Seviye spinning ve fitnes eğitimlerine katılarak belge almaya hak kazanmıştır.

2016-2017 yılında Çekmeköy Kampüsü yardımcı cimnastik antrenörü olarak Galatasaray Spor Okulları ailesine katılmıştır.


UFUKCAN AYDIN

12.06.1997 yılında İstanbul Leventte doğdu. Basketbol kariyerine Tofaş spor klübünde başladı. Daha sonra Fenerbahçe alt yapı secimlerini kazanıp 4 yıl bu klüpte görev yaptı. Yıldızlar da Türkiye şampiyonluğu elde etti. 1 yıl baskent34 takımıyla beraber murat Murathanoğluyla beraber çalıştı. 2014-2015 sezonunda ozaman ki ismi ile TÜYAP Büyükçekmece basketbola transfer oldu. 3yılık Büyükçekmece basketbol kariyerinde bir tane sezon şampiyonluğu elde etti. Ve o yıl süper lig takımı forması altında ter döktü. Ardından İstanbul spor Beylikdüzü takımı ile anlaştı. Bu sezonun ardından Basketbol kariyerine antrenör olarak devam etme kararı aldı. Haliç üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksekokulu antrenörlük bölümü öğrencisi.


SEMAY NUR UZUN

13 Mart 1999 tarihinde İstanbul da doğdu. İlk ve orta öğretimini Koşuyolu Cenap Şehabettin okulunda tamamlamıştır. Lise eğitimini Hüsnü Özyeğin Vakfı Alemdağ Tunç Çapa Anadolu Lisesin de tamamlamıştır. 11 yaşında voleybola başlamıştır. İlk başta Burhan Felek’te başlayıp sonradan Alp Spor Kulübünde lisanslı olarak oynamıştır. Sonrasında Maltepe Yalı Spor Kulübünde lisanslı olarak oynamıştır.Kısa bir süre çocuk cimnastiği dersi vermiştir. Şu anda Haliç Üniversitesi Besyo Antrenörlük bölümü öğrencisidir.