0850 455 30 25Çekmeköy Şubesi

Yaz Kampı 2024

Yaz Kampı The X Belek Hotel, Antalya 9-13 Haziran 2024

Yaz kampı Voleybol-Basketbol-Cimnastik-Yüzme branşında eğitim gören 2017 doğumlu ve daha üzeri yaştaki çocuklarımız için düzenlenmiştir. Sporcularımız The X Belek Hotel’de 3 kişilik suit odalarda kendi yaş grubundaki sporcularla bize ayrılmış özel bloklarda konaklayacaklardır. Branşlarında her gün üç antrenman yapılacaktır.

Antrenmanlar GALATASARAY Altyapı Antrenörleri tarafından izlenecek ve değerlendirilecektir. Uygun sporcular Altyapı antrenmanlarına davet edilecektir. Gün içerisinde profesyonel sporcu ve teknik adamlarla söyleşiler yapacak olan çocuğumuz spor disiplini, takım ruhu, düzenli beslenme gibi konularda bilgi sahibi olacaklardır. Bize özel kapatılan sinemada film gösterimi, sporcu beslenme semineri, sporcu psikolojisi semineri, centilmenlik semineri ve madalya töreni diğer aktivitelerimizdir. Kampta doktor, hemşire, fizyoterapist hazır bulunacaktır. Acil durumlar için ambulans hizmetimiz mevcuttur.

The X Belek Hotel ultra her şey dahil konseptindedir. Sporcularımızın yanında yiyecek içecek ve para (cep harçlığı dışında) getirmesine gerek yoktur. Bavullarında bol sayıda spor kıyafet, yağmurluk, bere, eldiven (sabah koşuları için) çorap, iç çamaşırı, pijama, diş fırçası ve macunu, tarak, toka, kitap olmalıdır. Kimlik unutulmamalıdır. Sporcunun kullandığı ilaçlar yönetime bildirilmeli ve bavula koyulmalıdır. İsteyen velilerimiz de kamp otelinde konaklayabilirler. Sporcuların disiplinini bozmama ve velisi gelemeyenlerin demotive olmaması adına otelde konaklayacak velilerimiz çocuklarını kısıtlı saatlerde görebileceklerdir.

Ulaşım Pegasus Havayolları ile sağlanacaktır. 9 Haziran Pazar günü 03:45’de otobüsümüz Galatasaray Spor Kompleksten Sabiha Gökçen Havaalanı’na hareket edecektir.(uçuş saati 06:30) Dönüş 13 Haziran Perşembe (uçuş saati 15:35) sporcularımız Galatasaray Spor Komplekste(Hamidiye Mah.Barış Yolu Cad.Özgecan Aslan Parkı No:6/1 Çekmeköy)18:00‘de ailelerine teslim edilecektir.

Sporcu kamp ücreti ulaşım dahil 26.750 TL.
Veli oda ulaşım dahil kişi başı ücretler
Single 34.500 TL.
Double 26.000 TL.
Triple 22.500 TL.

Galatasaray Spor Okulları

PDF DOSYASI İNDİR.